ukrainian  
 
Olimpia - Krasnyi Krest: Orptopedic surgery instruments

...В Київському міському ортопедичному центрі ендопротезування хірургії та реабілітації ми використовуємо Ваш набір інструментарію з 2006 року.
Використання Вашого спеціалізованого інструменту дозволило нам покращити результати хірургічного лікування хворих з патологією кісткової тканини.
Довговічні остеотоми та долота, леза яких мають товщину менше 3 мм, повністю виключають заклинювання інструмента, що вкрай важливопри пересіченні кісткової тканини, формуванні посадочного місця ендопротезу в кістковій тканині, формування каналу для посадки ендопротезу. При ревізійному ендопротезуванні видалення залишків цементу, що вкрай важливо для подальшого успіху операції, значно полегшується при використанні вашого інструменту. Дуже зручні в роботі распатори для обробки малих та великих кіст, западин, а також обробки каналу стегна.
Іструменти та пристосування для видалення різних ніжок та голівок ендопротезів дуже прості та надійні в роботі.
Сучасні різноманітні розширювачі дозволяють нам проводити операції з меншою кількістю асистентів або взагалі одному хірургу з операційною медичною сестрою.
Вважаємо за доцільне оснащення подібним набором всіх ортопедо-травматологічних відділень України, особливо тих, що впроваджують операції ендопротезування.

 


Kosyakov Olexandr,
Endoprosthesis Centre Kyiv
 

“The tools are super, this is fantastic!”

 
Dror Paley, M.D. F.R.C.S.C,
Medical centre of Baltimore
 
 

 

 
 
   
             
  (с) 2014, Olympia - Krasnyi Krest          
 
pARTyzany Design