українська english  
 
Олімпія Червоний Хрест - Ортопедичні хірургічні інструменти

...В Київському міському ортопедичному центрі ендопротезування хірургії та реабілітації ми використовуємо Ваш набір інструментарію з 2006 року.
Використання Вашого спеціалізованого інструменту дозволило нам покращити результати хірургічного лікування хворих з патологією кісткової тканини.
Довговічні остеотоми та долота, леза яких мають товщину менше 3 мм, повністю виключають заклинювання інструмента, що вкрай важливопри пересіченні кісткової тканини, формуванні посадочного місця ендопротезу в кістковій тканині, формування каналу для посадки ендопротезу. При ревізійному ендопротезуванні видалення залишків цементу, що вкрай важливо для подальшого успіху операції, значно полегшується при використанні вашого інструменту. Дуже зручні в роботі распатори для обробки малих та великих кіст, западин, а також обробки каналу стегна.
Іструменти та пристосування для видалення різних ніжок та голівок ендопротезів дуже прості та надійні в роботі.
Сучасні різноманітні розширювачі дозволяють нам проводити операції з меншою кількістю асистентів або взагалі одному хірургу з операційною медичною сестрою.
Вважаємо за доцільне оснащення подібним набором всіх ортопедо-травматологічних відділень України, особливо тих, що впроваджують операції ендопротезування.

 


КОСЯКОВ ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ,
кандидат медичних наук, заслужений лікар України, головний ортопед-травматолог м.Києва
 

“Цей інструмент супер. Це фантастика”

 
ДРОР ПАЛЕЙ,
професор ортопедичної хірургії, директор Балтиморського медичного центру, Мериленд, США
 
 

 

 
 
   
             
  (с) 2014, Oлімпія - Червоний Хрест          
 
pARTyzany Design